Paleta

logo

Numer telefonu

534 - 022 - 840

Producent Palet

Paleta

W naszej firmie zajmujemy się produkcją, sprzedażą i skupem palet od 20. lat. Stąd też świetnie znamy potrzeby nowoczesnego transportu. Starannie dbamy, aby oferowane przez nas produkty spełniały wszelkie normy, a także indywidualne warunki postawione nam przez Klientów.

Odbiorcami naszej firmy są zakłady produkcyjne, hurtownie, producenci warzyw i owoców, a także huty i firmy zajmujące się przetwórstwem. Dzięki długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dopasować odpowiednie palety do Państwa potrzeb, aby produkty na nich transportowane bezpiecznie dojeżdżały na miejsce.

Jako firma posiadająca wielu stałych Klientów i rozpoznawalna na rynku jako rzetelna, możemy zagwarantować Państwu, że rozpoczęcie z nami współpracy będzie dobrą decyzją.  Wielkim atutem naszej firmy jest dotrzymywanie terminów dostaw towaru. Zapewnia to sprawne funkcjonowanie i brak problemów, jakie mogą pojawić się w momencie braku opakowań. Postaw na profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie.

Gwarantujemy rzeteność firmy
Rzetelna firma

Radom

Jesteśmy rzetelną firmą, która od lat zdobywa zaufanie klientów dzięki naszemu profesjonalizmowi i wiarygodności. Nasza solidność to fundament naszej działalności, na którym budujemy trwałe relacje biznesowe.

W każdym projekcie niezależnie od jego skali stawiamy na uczciwość, terminowość i wysoką jakość usług. Nasza reputacja opiera się na pozytywnych opinii i referencjach naszych klientów, którzy do nas wracają.

Zaufaj nam i dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy mogą polegać na naszej rzetelności.